Rozpis tréninků

Tréninky jsou rozdělené na dva způsoby, buď normální trénink, kde se budou hlavně trénovat sekvence, maximální počet týmů na hodinu je 5, anebo přípravka, kde se zaměříme na to, co vás trápí nebo v čem se chcete zlepšit. Je  intenzivnější, jelikož se trénuje pouze ve 3 týmech, a tedy vhodná i pro úplné začátečníky, jelikož je více času pro každý tým.

Z tréninků je možné se odhlásit nejpozději 24 hodin před jeho začátkem, v opačném případě hodina propadá a bude požadována její úhrada. Je to z toho důvodu, abyste neblokovali místo ostatním, tak na to moc prosím berte zřetel.

Pokud budete mít potřebu potrénovat něco konkrétního, klidně mi napište, věřím, že dokážeme domluvit :-)

Od dubna 2019 bude opět možné běhat venku na druhém parkuru, takže budu pravidelně vypisovat přípravku i ve středy od 18. hodin s tím, že pokud by mělo být špatné počasí, případně hodně bláta, hodina by se operativně rušila.

Na trénink se můžete hlásit přes e-mail, SMSkou anebo níže formulářem. Prosím vyplňte na sebe e-mail nebo telefon, abych vás v případě potřeby někde dokázal zastihnout

* 1.9. budeme běhat na mistrovství republiky, takže se může stát, byť je to nepravděpodobné, že nebudu stíhat vrátit se včas do Prahy. O tom bych informoval přes SMSky a buď bychom trénink posunuli, anebo by se musel zrušit. Díky za pochopení